02126230198: مشاوره Hi   پشتیبانی / ارسال تیکت  Occupations Technical Support Representative Male Light Icon

 

 
 

ساعات کاریClock Icon

 شنبه تا چهارشنبه : ازساعت 9 الی 18
پـــنــج شـــــنــبــه : ازساعت 9 الی 16

 

 

سفارش دهید و با اطمینان پرداخت کنید...

تبلیغات کلیکی

Ppc

تبلیغات کلیکی یا PPC که مخفف عبارات Pay Per Click است و به معنای پرداخت به ازای هر کلیک می باشد . چه تبلیغ دهنده باشید و چه تبلیغ گیرنده می توانید از این قابلیت استفاده نمایید. تبلیغ دهندگان دیگری نیازی نیست به دنبال سایت های پر بازدید و مناسب بودجه خود باشند و یا پرداخت ماهیانه داشته باشند که حتی ممکن است به ازای پرداخت هزینه در ماه بازدید خوبی را کسب نکرده باشند و CTR نامناسبی داشته باشند. در این سیستم تنها کافی است بنرهای تبلیغاتی خود را به ما بسپارید تا آن را در هزاران سایت پر بازدید به نمایش در بیاوریم و تنها به ازای هر کلیک واقعی به سایت پرداخت نمایید. که هم از لحاظ هزینه بسیار مقرون به صرفه خواهد بود و هم کاربران یکتا و واقعی به سایت شما مراجعه می نمایند.

 

E Commerce

سایت هایی که بازدید خوبی نیز دارند که به آن ها نمایش دهندگان اتلاق می گردد نیز می توانند با همین روش و با قراردادن کد در سایت خود اقدام به کسب در آمد به ازای کلیک نمایند و دیگر دغدغه و مشکلات سفارش تبلیغ را نیز نخواهند داشت.

 

 

Guaranty

 

تبلیغ دهندگان می توانند بر حسب بازدید مورد نیاز، در یافت بازدید کننده از کشور ایران یا استانی خاص، زمان مورد نظر برای نمایش تبلیغ، نمایش در کمپین های کلاس A، هدفمندی نمایش در سایت های مرتبط ، هدفمندی در نمایش تبلیغ در سیستم عامل های خاص ، هدفمندی تبلیغاتی خود را ایجاد و بر همین اساس کمپین تبلیغاتی خود را بر اساس  حداقل و حداکثر بازدید  دریافت نماییند. که هرچقدر کمپین هدفمند تر می شود هزینه پرداختی از سمت تبلیغ دهنده نیز افزایش می بابد و به حداقل بازدید کننده نزدیک تر می شود.

 

Aim


 

 

 

 

Dl PpcOrder Ppc ButtonPortfolio Ppc Button

 

ایرانِ مدرن با ایران مدرن

برو به بالا